Leren pony- of paardrijden
Pony- en paardrijlessen op alle niveaus en van jong tot oud!
De introductieles: ponyrijden vanaf 6 jaar
Zit je al in groep 3? Vanaf deze leeftijd kun je onze introductielessen van 30 minuten volgen. Hier leer je nóg meer over ponyrijden! In privé-verband (max. 3 deelnemers) zullen de eerste stappen van het ponyrijden worden geleerd. Na ongeveer vijf introductielessen kun je in overleg overstappen naar een doorstroomles. De introductielessen kunnen op bijna iedere doordeweekse dag ingepland worden.
Deze introductielessen zijn natuurlijk ook voor volwassenen die geïnteresseerd zijn in het paardrijden!
Eén introductieles kost €19,00.
Introductie lessen zijn op woensdag, donderdag en vrijdag om 15.00 uur
Aanmelden voor een introductieles? vul dan onderstaand forumulier in
* Deze velden zijn verplicht.
De doorstroomles
De doorstroomles is een les voor kinderen die al een aantal lessen hebben gehad en zich al redelijk vertrouwd voelen op de pony. In de doorstroomles leer je stappen, draven, galopperen en je leert de basis manegefiguren. Er wordt aandacht besteed aan theoretische kennis zoals het poetsen en zadelen. In deze les leer je daarnaast alles wat je nodig hebt voor FNRS niveau F1. Hierna oefen je voor het volgende FNRS niveau, namelijk F2. Bij vragen over het Ruiterpaspoort en de verschillende niveaus kun je terecht bij onze instructrices!
Let op! De bovenstaande tarieven wijken af van de tarieven voor ruiters met een (jaar)abonnement. Zij betalen een speciaal tarief.
Samen met onze instructrices kijken we naar de geschikte mogelijkheden.
Neem contact op via 0485 - 513194 of vul het contactformulier in.